Коли: 17.04.2017, 17:00

Де: Київ, вул. Прорізна, 8, клуб Monte Ray

Вхід: 100 грн, безкоштовно для дітей дошкільного віку

Спеціальні гості: гурт SINOPTIK

Шість команд пройшли у фінал конкурсу та представлять публіці 4 композиції: три котрі грали у попередніх етапах (2 рок-кавери та 1 поп-кавер), + одну власну, авторську композицію.  Оцінювати виступ учасників буде компетентне жюрі у склад котрого входять відомі українські рок-музиканти, продюсери та менеджери. Окрім цього проголосувати зможе кожний, хто придбає вхідний квиток, а також онлайн-глядачі концерту.

Спеціальний гість конкурсу – гурт SINOPTIK, зіграють декілька своїх найкращих композицій для всіх присутніх.

Фінал конкурсу буде знімати на 5 камер команда Artory web-production, переглянути трансляцію та проголосувати можна буде на сторінці http://vote.schoolbandsbattle.com/

Нагадаємо, що всі учасники фіналу отримають подарунки від організаторів та партнерів конкурсу:

1-е місце: Акустична барабанна установка TAMA від магазину Музторг

2-е місце: 50% знижки на літній заїзд Рок Табору в 2017 році для кожного учасника

3-е місце: Місячний абонемент на заняття в Рок Школі для кожного учасника

Після виступу команд, директор фестивалю Тарас Бульба запросить декількох з них виступити на одній зі сцен фестивалю. Переможців конкурсу буде запрошено на прямий ефір на Радіо Рокс, та телеканал Online.ua

А також: знижки від магазину Музторг, квитки на мультфільм Рок Дог від мережі кінотеатрів Батерфляй, знижка на фотосесію від студії Escorzo.

Переможець конкурсу забирає Кубок Конкурсу, котрий необхідно зберігати рік, до наступного сезону.

Система оцінювання

Кожен член жюрі буде, як і раніше, розставляти оцінки від одного до шести, але окремо по трьом параметрам: окремо оцінюється музична складова (техніка музикантів, злагодженість всієї групи, якість звуку), окремо ставиться оцінка за “подачу” (органічність, спілкування із залом, артистизм, костюми, шоу і тд), окремо оцінюється авторська композиція.
Таким чином, максимум команда може отримати від одного члена жюрі 18 балів (по 6 за кожний параметр)
Голос залу, та онлайн голосування враховуються окремо, як два окремих члена жюрі, але від 1 до 6 балів. Тобто, якщо одна команда отримала, наприклад, 105 голосів залу, а інша 106 голосів, то перша отримає 5 балів а друга 6 балів. Те саме по онлайн голосуванню.
Якщо в сумі у команд буде рівна кількість балів, то пріоритет буде віддаватись команді котра отримала більше голосів залу.