Етапи

конкурсу

1. Заявка

Заявки на участь у конкурсі у 2017 році приймаються до 31.12.2016 року. Кожна команда має самостійно вибрати дві відомі рок-композиції, та підготувати їх для першого відбіркового концерту. Одна композиція має бути спокійною (балада), інша динамічною (драйвовою). Обов’язково, хоча б одна з них має бути взята з нашого списку. Обидві композиції необхідно погодити із організаторами конкурсу. Чим раніше ви надіщлете заявку, тим більше у вас буде часу на підготовку.

2. Відбір

Отримавши підтвердження від організаторів, команди починають підготовку до першого відбіркового концерту, котрий відбудеться 5.02.2017, в Клубі Atlas. Задача кожної команди максимально точно до оригіналу відтворити обрані композиції. Будь-які зміни в композиції треба погоджувати із організаторами конкурсу.

3. Півфінал

Команди, що пройшли у півфінал отримують друге музичне завдання – зробити рок-кавер на відому поп-композицію. На підготовку буде лише півтора місяці і вже 19.03.2017 команди мають презентувати результат своєї роботи на сцені клубу Monte Ray, за адресою м. Київ, вул. Прорізна, 8

4. Фінал

Найкращі команди за результатами голосування жюрі та глядачів потрапляють у фінал конкурсу, котрий відбудеться в кінці квітня в Києві (точні дати буде опубліковано пізніше). У фіналі командам буде необхідно презентувати авторську композицію, а також зіграти всі інші композиції з попередніх етапів конкурсу.


Правила

конкурсу

  • Подаючи заявку на участь в конкурсі ви автоматично погоджуєтесь із цими правилами
  • Дані правила можуть бути змінені організаторами конкурсу у будь-який момент
  • Участь в конкурсі абсолютно безкоштовна, без жодних внесків
  • Кожен учасник гурту має бути молодшим 18 років на момент подачі заявки
  • Прийняти участь в конкурсі може кожен бажаючий незалежно від громадянства, місця проживання, статі, віри і т.д.
  • За бажанням команди можуть представляти будь-який навчальний заклад, організацію, або приватну особу. У разі перемоги команди, головний приз дістається саме цьому закладу, організації, приватній особі.
  • Один учасник може грати тільки в одній групі. Виключення можливі тільки у разі зміни інструменту.
  • В кожній групі має бути мінімум 3 учасники, один з них має бути вокалістом.
Leave a reply

Your email address will not be published.